Ostatnie mecze LZS Victorii Chróścice:

Liga Okręgowa

10-06-2017 16:00
Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

B klasa - Grupa V

11-06-2017 17:00
GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica
Liga Okręgowa - Grupa 1 - 2016/17
Print
Kolejka 1 13-08-2016 17:00 LZS Rudniki 1 : 3 Silesius Kotórz Mały
  13-08-2016 17:00 LZS Starościn 9 : 1 Źródło Krośnica
  13-08-2016 17:00 LZS Gronowice 2 : 2 LKS Hetman Byczyna
  13-08-2016 17:00 Victoria Chróścice 0 : 0 Żubry Smarchowice Śląskie
  13-08-2016 17:00 Unia Kolonowskie 1 : 0 GKS Grodków
  13-08-2016 17:00 Olimpia Lewin Brzeski 3 : 2 UKS Rodło Opole
  13-08-2016 17:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 7 : 1 LKS Start Siołkowice
  14-08-2016 17:00 LZS Mechnice 3 : 3 1. FC Chronstau Chrząstowice

Kolejka 2 20-08-2016 15:00 LKS Hetman Byczyna 0 : 2 LZS Rudniki
  20-08-2016 17:00 Silesius Kotórz Mały 4 : 3 Olimpia Lewin Brzeski
  20-08-2016 17:00 LKS Start Siołkowice 6 : 2 GKS Grodków
  20-08-2016 17:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 3 : 1 Victoria Chróścice
  20-08-2016 17:00 UKS Rodło Opole 3 : 2 1. FC Chronstau Chrząstowice
  20-08-2016 17:00 Żubry Smarchowice Śląskie 1 : 1 LZS Gronowice
  20-08-2016 17:00 LZS Mechnice 6 : 2 LZS Starościn
  20-08-2016 17:00 Źródło Krośnica 1 : 3 Unia Kolonowskie

Kolejka 3 27-08-2016 17:00 Victoria Chróścice 4 : 0 LKS Start Siołkowice
  27-08-2016 17:00 GKS Grodków 0 : 4 Źródło Krośnica
  27-08-2016 17:00 LZS Rudniki 2 : 3 Żubry Smarchowice Śląskie
  27-08-2016 17:00 Unia Kolonowskie 1 : 0 LZS Mechnice
  27-08-2016 17:00 LZS Gronowice 2 : 1 GZ LZS Śląsk Łubniany
  27-08-2016 17:00 Olimpia Lewin Brzeski 0 : 1 LKS Hetman Byczyna
  27-08-2016 17:00 LZS Starościn 4 : 0 UKS Rodło Opole
  28-08-2016 15:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 3 : 3 Silesius Kotórz Mały

Kolejka 4 03-09-2016 16:30 LKS Hetman Byczyna 0 : 1 1. FC Chronstau Chrząstowice
  03-09-2016 16:30 LKS Start Siołkowice 3 : 3 Źródło Krośnica
  03-09-2016 16:30 Victoria Chróścice 0 : 1 LZS Gronowice
  03-09-2016 16:30 Silesius Kotórz Mały 0 : 2 LZS Starościn
  03-09-2016 16:30 GZ LZS Śląsk Łubniany 2 : 2 LZS Rudniki
  03-09-2016 16:30 UKS Rodło Opole 2 : 2 Unia Kolonowskie
  03-09-2016 16:30 Żubry Smarchowice Śląskie 1 : 0 Olimpia Lewin Brzeski
  03-09-2016 16:30 LZS Mechnice 6 : 0 GKS Grodków

Kolejka 5 10-09-2016 16:00 LZS Starościn 0 : 2 LKS Hetman Byczyna
  10-09-2016 16:00 Źródło Krośnica 1 : 3 LZS Mechnice
  10-09-2016 16:00 GKS Grodków 0 : 5 UKS Rodło Opole
  10-09-2016 16:00 Olimpia Lewin Brzeski 1 : 0 GZ LZS Śląsk Łubniany
  10-09-2016 16:00 Unia Kolonowskie 5 : 0 Silesius Kotórz Mały
  10-09-2016 16:00 LZS Rudniki 0 : 3 Victoria Chróścice
  11-09-2016 16:00 LZS Gronowice 13 : 1 LKS Start Siołkowice
  11-09-2016 16:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 0 : 0 Żubry Smarchowice Śląskie

Kolejka 6 17-09-2016 16:00 Żubry Smarchowice Śląskie 0 : 2 LZS Starościn
  17-09-2016 16:00 LKS Start Siołkowice 0 : 3 LZS Mechnice
  17-09-2016 16:00 LKS Hetman Byczyna 1 : 1 Unia Kolonowskie
  17-09-2016 16:00 Silesius Kotórz Mały 3 : 0 GKS Grodków
  17-09-2016 16:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 4 : 0 1. FC Chronstau Chrząstowice
  17-09-2016 16:00 UKS Rodło Opole 4 : 0 Źródło Krośnica
  18-09-2016 16:00 LZS Gronowice 4 : 0 LZS Rudniki
  18-09-2016 16:00 Victoria Chróścice 4 : 0 Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 7 24-09-2016 15:00 LZS Rudniki 3 : 0 LKS Start Siołkowice
  24-09-2016 15:00 LZS Mechnice 5 : 2 UKS Rodło Opole
  24-09-2016 15:00 LZS Starościn 2 : 1 GZ LZS Śląsk Łubniany
  24-09-2016 15:00 Źródło Krośnica 1 : 5 Silesius Kotórz Mały
  24-09-2016 15:00 GKS Grodków 2 : 0 LKS Hetman Byczyna
  24-09-2016 15:00 Olimpia Lewin Brzeski 1 : 1 LZS Gronowice
  25-09-2016 13:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 1 : 0 Victoria Chróścice
  25-09-2016 15:00 Unia Kolonowskie 5 : 1 Żubry Smarchowice Śląskie

Kolejka 8 01-10-2016 12:00 LKS Start Siołkowice 1 : 6 UKS Rodło Opole
  01-10-2016 15:00 Żubry Smarchowice Śląskie 1 : 2 GKS Grodków
  01-10-2016 15:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 1 : 1 Unia Kolonowskie
  01-10-2016 15:00 Victoria Chróścice 0 : 1 LZS Starościn
  01-10-2016 15:00 LKS Hetman Byczyna 3 : 0 Źródło Krośnica
  01-10-2016 15:00 LZS Gronowice 3 : 2 1. FC Chronstau Chrząstowice
  01-10-2016 15:00 Silesius Kotórz Mały 1 : 1 LZS Mechnice
  02-10-2016 15:00 LZS Rudniki 2 : 1 Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 9 08-10-2016 15:00 Unia Kolonowskie 1 : 0 Victoria Chróścice
  08-10-2016 15:00 UKS Rodło Opole 2 : 2 Silesius Kotórz Mały
  08-10-2016 15:00 Olimpia Lewin Brzeski 2 : 2 LKS Start Siołkowice
  08-10-2016 15:00 GKS Grodków 1 : 2 GZ LZS Śląsk Łubniany
  08-10-2016 15:00 Źródło Krośnica 1 : 1 Żubry Smarchowice Śląskie
  08-10-2016 15:00 LZS Starościn 9 : 0 LZS Gronowice
  08-10-2016 15:00 LZS Mechnice 2 : 0 LKS Hetman Byczyna
  09-10-2016 13:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 6 : 2 LZS Rudniki

Kolejka 10 15-10-2016 15:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 1 : 0 Źródło Krośnica
  15-10-2016 15:00 Olimpia Lewin Brzeski 1 : 2 1. FC Chronstau Chrząstowice
  15-10-2016 15:00 Victoria Chróścice 2 : 3 GKS Grodków
  15-10-2016 15:00 LKS Hetman Byczyna 1 : 2 UKS Rodło Opole
  15-10-2016 15:00 LZS Gronowice 1 : 3 Unia Kolonowskie
  15-10-2016 15:00 Żubry Smarchowice Śląskie 0 : 3 LZS Mechnice
  16-10-2016 15:00 LKS Start Siołkowice 2 : 0 Silesius Kotórz Mały
  16-10-2016 15:00 LZS Rudniki 1 : 5 LZS Starościn

Kolejka 11 22-10-2016 14:00 GKS Grodków 4 : 3 LZS Gronowice
  22-10-2016 14:00 Silesius Kotórz Mały 1 : 2 LKS Hetman Byczyna
  22-10-2016 14:00 Źródło Krośnica 2 : 0 Victoria Chróścice
  22-10-2016 14:00 LZS Starościn 3 : 1 Olimpia Lewin Brzeski
  22-10-2016 14:00 Unia Kolonowskie 5 : 2 LZS Rudniki
  22-10-2016 14:00 UKS Rodło Opole 1 : 1 Żubry Smarchowice Śląskie
  23-10-2016 13:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 7 : 0 LKS Start Siołkowice
  23-10-2016 14:00 LZS Mechnice 1 : 1 GZ LZS Śląsk Łubniany

Kolejka 12 29-10-2016 14:00 LZS Gronowice 3 : 2 Źródło Krośnica
  29-10-2016 14:00 LKS Start Siołkowice 0 : 3 LKS Hetman Byczyna
  29-10-2016 14:00 LZS Rudniki 3 : 2 GKS Grodków
  29-10-2016 14:00 Żubry Smarchowice Śląskie 0 : 0 Silesius Kotórz Mały
  29-10-2016 14:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 2 : 3 UKS Rodło Opole
  29-10-2016 14:00 Olimpia Lewin Brzeski 1 : 1 Unia Kolonowskie
  29-10-2016 14:00 Victoria Chróścice 3 : 1 LZS Mechnice
  30-10-2016 14:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 2 : 4 LZS Starościn

Kolejka 13 05-11-2016 13:00 LZS Starościn 3 : 2 LKS Start Siołkowice
  05-11-2016 13:00 LZS Mechnice 1 : 1 LZS Gronowice
  05-11-2016 13:00 Unia Kolonowskie 4 : 2 1. FC Chronstau Chrząstowice
  05-11-2016 13:00 UKS Rodło Opole 2 : 2 Victoria Chróścice
  05-11-2016 13:00 GKS Grodków 1 : 2 Olimpia Lewin Brzeski
  05-11-2016 13:00 Silesius Kotórz Mały 1 : 4 GZ LZS Śląsk Łubniany
  05-11-2016 13:00 Źródło Krośnica 6 : 1 LZS Rudniki
  05-11-2016 13:00 LKS Hetman Byczyna 5 : 0 Żubry Smarchowice Śląskie

Kolejka 14 12-11-2016 13:00 LZS Starościn 1 : 1 Unia Kolonowskie
  12-11-2016 13:00 LZS Rudniki 3 : 4 LZS Mechnice
  12-11-2016 13:00 LKS Start Siołkowice 4 : 2 Żubry Smarchowice Śląskie
  12-11-2016 13:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 0 : 1 LKS Hetman Byczyna
  12-11-2016 13:00 Olimpia Lewin Brzeski 3 : 1 Źródło Krośnica
  12-11-2016 13:00 Victoria Chróścice 2 : 1 Silesius Kotórz Mały
  12-11-2016 13:00 LZS Gronowice 4 : 1 UKS Rodło Opole
  13-11-2016 13:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 1 : 2 GKS Grodków

Kolejka 15 19-11-2016 13:00 LZS Mechnice 1 : 1 Olimpia Lewin Brzeski
  19-11-2016 13:00 Żubry Smarchowice Śląskie 0 : 2 GZ LZS Śląsk Łubniany
  19-11-2016 13:00 Unia Kolonowskie 4 : 0 LKS Start Siołkowice
  19-11-2016 13:00 UKS Rodło Opole 4 : 0 LZS Rudniki
  19-11-2016 13:00 GKS Grodków 2 : 0 LZS Starościn
  19-11-2016 13:00 Silesius Kotórz Mały 5 : 6 LZS Gronowice
  19-11-2016 13:00 Źródło Krośnica 5 : 1 1. FC Chronstau Chrząstowice
  19-11-2016 13:00 LKS Hetman Byczyna 2 : 3 Victoria Chróścice

Kolejka 16 18-03-2017 15:00 LKS Hetman Byczyna 0 : 1 LZS Gronowice
  18-03-2017 15:00 Źródło Krośnica 1 : 3 LZS Starościn
  18-03-2017 15:00 Silesius Kotórz Mały 2 : 3 LZS Rudniki
  18-03-2017 15:00 GKS Grodków 3 : 1 Unia Kolonowskie
  18-03-2017 15:00 LKS Start Siołkowice 2 : 1 GZ LZS Śląsk Łubniany
  18-03-2017 15:00 UKS Rodło Opole 4 : 0 Olimpia Lewin Brzeski
  18-03-2017 15:00 Żubry Smarchowice Śląskie 3 : 3 Victoria Chróścice
  19-03-2017 15:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 3 : 6 LZS Mechnice

Kolejka 17 25-03-2017 15:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 1 : 1 UKS Rodło Opole
  25-03-2017 15:00 Victoria Chróścice 2 : 0 GZ LZS Śląsk Łubniany
  25-03-2017 15:00 Olimpia Lewin Brzeski 1 : 4 Silesius Kotórz Mały
  25-03-2017 15:00 LZS Starościn 3 : 0 LZS Mechnice
  25-03-2017 15:00 GKS Grodków 0 : 2 LKS Start Siołkowice
  25-03-2017 15:00 LZS Rudniki 0 : 3 LKS Hetman Byczyna
  25-03-2017 15:00 Unia Kolonowskie 4 : 2 Źródło Krośnica
  25-03-2017 15:00 LZS Gronowice 0 : 1 Żubry Smarchowice Śląskie

Kolejka 18 01-04-2017 13:00 LZS Mechnice 0 : 1 Unia Kolonowskie
  01-04-2017 16:00 LKS Hetman Byczyna 1 : 1 Olimpia Lewin Brzeski
  01-04-2017 16:00 Żubry Smarchowice Śląskie 5 : 0 LZS Rudniki
  01-04-2017 16:00 LKS Start Siołkowice 1 : 2 Victoria Chróścice
  01-04-2017 16:00 Źródło Krośnica 1 : 4 GKS Grodków
  01-04-2017 16:00 Silesius Kotórz Mały 2 : 1 1. FC Chronstau Chrząstowice
  01-04-2017 16:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 0 : 3 LZS Gronowice
  01-04-2017 16:00 UKS Rodło Opole 1 : 1 LZS Starościn

Kolejka 19 08-04-2017 16:00 LZS Starościn 2 : 2 Silesius Kotórz Mały
  08-04-2017 16:00 LZS Gronowice 5 : 2 Victoria Chróścice
  08-04-2017 16:00 Źródło Krośnica 3 : 1 LKS Start Siołkowice
  08-04-2017 16:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 1 : 1 LKS Hetman Byczyna
  08-04-2017 16:00 GKS Grodków 3 : 2 LZS Mechnice
  08-04-2017 16:00 Olimpia Lewin Brzeski 1 : 2 Żubry Smarchowice Śląskie
  08-04-2017 16:00 Unia Kolonowskie 2 : 2 UKS Rodło Opole
  08-04-2017 16:00 LZS Rudniki 1 : 5 GZ LZS Śląsk Łubniany

Kolejka 20 15-04-2017 13:00 Żubry Smarchowice Śląskie 0 : 2 1. FC Chronstau Chrząstowice
  15-04-2017 13:00 LZS Mechnice 1 : 1 Źródło Krośnica
  15-04-2017 13:00 LKS Hetman Byczyna 1 : 2 LZS Starościn
  15-04-2017 13:00 LKS Start Siołkowice 0 : 3 LZS Gronowice
  15-04-2017 13:00 Victoria Chróścice 3 : 3 LZS Rudniki
  15-04-2017 13:00 Silesius Kotórz Mały 2 : 6 Unia Kolonowskie
  15-04-2017 13:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 1 : 1 Olimpia Lewin Brzeski
  15-04-2017 13:00 UKS Rodło Opole 5 : 0 GKS Grodków

Kolejka 21 22-04-2017 16:30 Unia Kolonowskie 1 : 1 LKS Hetman Byczyna
  22-04-2017 16:30 LZS Starościn 1 : 2 Żubry Smarchowice Śląskie
  22-04-2017 16:30 LZS Rudniki 2 : 6 LZS Gronowice
  22-04-2017 16:30 Źródło Krośnica 0 : 2 UKS Rodło Opole
  22-04-2017 16:30 GKS Grodków 2 : 3 Silesius Kotórz Mały
  22-04-2017 16:30 Olimpia Lewin Brzeski 1 : 3 Victoria Chróścice
  23-04-2017 16:30 LZS Mechnice 2 : 1 LKS Start Siołkowice
  23-04-2017 16:30 1. FC Chronstau Chrząstowice 3 : 3 GZ LZS Śląsk Łubniany

Kolejka 23 03-05-2017 17:30 LZS Mechnice 4 : 0 Silesius Kotórz Mały
  03-05-2017 17:30 LZS Starościn 0 : 2 Victoria Chróścice
  03-05-2017 17:30 1. FC Chronstau Chrząstowice 5 : 4 LZS Gronowice
  03-05-2017 17:30 Źródło Krośnica 2 : 1 LKS Hetman Byczyna
  03-05-2017 17:30 Olimpia Lewin Brzeski 2 : 1 LZS Rudniki
  03-05-2017 17:30 GKS Grodków 2 : 3 Żubry Smarchowice Śląskie
  03-05-2017 17:30 UKS Rodło Opole 3 : 0 LKS Start Siołkowice
  03-05-2017 17:30 Unia Kolonowskie 3 : 0 GZ LZS Śląsk Łubniany

Kolejka 24 06-05-2017 17:00 LZS Gronowice 5 : 1 LZS Starościn
  06-05-2017 17:00 LKS Hetman Byczyna 2 : 1 LZS Mechnice
  06-05-2017 17:00 Victoria Chróścice 3 : 1 Unia Kolonowskie
  06-05-2017 17:00 Silesius Kotórz Mały 3 : 0 UKS Rodło Opole
  06-05-2017 17:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 6 : 1 GKS Grodków
  06-05-2017 17:00 LKS Start Siołkowice 3 : 1 Olimpia Lewin Brzeski
  06-05-2017 17:00 Żubry Smarchowice Śląskie 3 : 0 Źródło Krośnica
  06-05-2017 17:00 LZS Rudniki 3 : 2 1. FC Chronstau Chrząstowice

Kolejka 25 13-05-2017 17:00 GKS Grodków 1 : 4 Victoria Chróścice
  13-05-2017 17:00 Silesius Kotórz Mały 3 : 3 LKS Start Siołkowice
  13-05-2017 17:00 Unia Kolonowskie 1 : 1 LZS Gronowice
  13-05-2017 17:00 Źródło Krośnica 1 : 2 GZ LZS Śląsk Łubniany
  13-05-2017 17:00 UKS Rodło Opole 3 : 2 LKS Hetman Byczyna
  13-05-2017 17:00 LZS Starościn 0 : 1 LZS Rudniki
  13-05-2017 17:00 LZS Mechnice 0 : 0 Żubry Smarchowice Śląskie
  14-05-2017 17:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 2 : 1 Olimpia Lewin Brzeski

Kolejka 22 17-05-2017 18:00 Victoria Chróścice 2 : 0 1. FC Chronstau Chrząstowice

Kolejka 26 20-05-2017 17:00 LKS Start Siołkowice 2 : 1 1. FC Chronstau Chrząstowice
  20-05-2017 17:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 1 : 1 LZS Mechnice
  20-05-2017 17:00 Olimpia Lewin Brzeski 0 : 3 LZS Starościn
  20-05-2017 17:00 Żubry Smarchowice Śląskie 3 : 3 UKS Rodło Opole
  20-05-2017 17:00 LZS Gronowice 1 : 0 GKS Grodków
  20-05-2017 17:00 LZS Rudniki 1 : 1 Unia Kolonowskie
  20-05-2017 17:00 LKS Hetman Byczyna 4 : 1 Silesius Kotórz Mały
  20-05-2017 17:00 Victoria Chróścice 4 : 0 Źródło Krośnica

Kolejka 27 27-05-2017 17:00 Silesius Kotórz Mały 2 : 2 Żubry Smarchowice Śląskie
  27-05-2017 17:00 GKS Grodków 1 : 5 LZS Rudniki
  27-05-2017 17:00 Unia Kolonowskie 3 : 0 Olimpia Lewin Brzeski
  27-05-2017 17:00 UKS Rodło Opole 6 : 3 GZ LZS Śląsk Łubniany
  27-05-2017 17:00 LZS Starościn 2 : 2 1. FC Chronstau Chrząstowice
  27-05-2017 17:00 LZS Mechnice 2 : 1 Victoria Chróścice
  27-05-2017 17:00 LKS Hetman Byczyna 1 : 2 LKS Start Siołkowice
  27-05-2017 17:00 Źródło Krośnica 1 : 3 LZS Gronowice

Kolejka 22 31-05-2017 17:00 LZS Gronowice 1 : 4 Olimpia Lewin Brzeski
  31-05-2017 17:00 LKS Hetman Byczyna 6 : 0 GKS Grodków
  31-05-2017 17:00 Silesius Kotórz Mały 6 : 1 Źródło Krośnica
  31-05-2017 17:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 1 : 3 LZS Starościn
  31-05-2017 17:00 UKS Rodło Opole 0 : 5 LZS Mechnice
  31-05-2017 17:00 LKS Start Siołkowice 1 : 1 LZS Rudniki
  31-05-2017 17:00 Żubry Smarchowice Śląskie 0 : 2 Unia Kolonowskie

Kolejka 28 03-06-2017 17:00 1. FC Chronstau Chrząstowice 1 : 1 Unia Kolonowskie
  03-06-2017 17:00 Victoria Chróścice 5 : 1 UKS Rodło Opole
  03-06-2017 17:00 Olimpia Lewin Brzeski 4 : 3 GKS Grodków
  03-06-2017 17:00 GZ LZS Śląsk Łubniany 3 : 2 Silesius Kotórz Mały
  03-06-2017 17:00 LZS Rudniki 3 : 3 Źródło Krośnica
  03-06-2017 17:00 LKS Start Siołkowice 1 : 4 LZS Starościn
  03-06-2017 17:00 LZS Gronowice 4 : 0 LZS Mechnice
  03-06-2017 17:00 Żubry Smarchowice Śląskie 1 : 5 LKS Hetman Byczyna

Kolejka 29 10-06-2017 16:00 GKS Grodków 1 : 4 1. FC Chronstau Chrząstowice
  10-06-2017 16:00 Unia Kolonowskie 2 : 1 LZS Starościn
  10-06-2017 16:00 UKS Rodło Opole 3 : 4 LZS Gronowice
  10-06-2017 16:00 LKS Hetman Byczyna 2 : 2 GZ LZS Śląsk Łubniany
  10-06-2017 16:00 LZS Mechnice 2 : 2 LZS Rudniki
  10-06-2017 16:00 Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice
  10-06-2017 16:00 Źródło Krośnica 0 : 6 Olimpia Lewin Brzeski
  10-06-2017 17:00 Żubry Smarchowice Śląskie 1 : 2 LKS Start Siołkowice

Kolejka 30 17-06-2017 17:00 1. FC Chronstau Chrząstowice - : - Źródło Krośnica
  17-06-2017 17:00 Victoria Chróścice - : - LKS Hetman Byczyna
  17-06-2017 17:00 Olimpia Lewin Brzeski - : - LZS Mechnice
  17-06-2017 17:00 GZ LZS Śląsk Łubniany - : - Żubry Smarchowice Śląskie
  17-06-2017 17:00 LKS Start Siołkowice - : - Unia Kolonowskie
  17-06-2017 17:00 LZS Rudniki - : - UKS Rodło Opole
  17-06-2017 17:00 LZS Starościn - : - GKS Grodków
  17-06-2017 17:00 LZS Gronowice - : - Silesius Kotórz Mały
[powrót]

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet