Ostatnie mecze LZS Victorii Chróścice:

Liga Okręgowa

10-06-2017 16:00
Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

B klasa - Grupa V

11-06-2017 17:00
GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica
B klasa - Grupa V - Opole - 2016/17
Print
1 kolejka 21-08-2016 17:00 LKS Chmielowice 3 : 1 Unia Murów
  21-08-2016 17:00 LZS Victoria II Chróścice 1 : 1 LZS Gazownik Wawelno
  21-08-2016 17:00 LZS Sławice 2 : 3 GKS Komprachcice
  21-08-2016 17:00 LZS Błękitni Przecza 3 : 1 LZS Niewodniki
  21-08-2016 17:00 LZS Grom Świerkle 2 : 4 LZS Golczowice
  21-08-2016 17:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 7 : 2 UKS Wiking Rodło II Opole

2 kolejka 28-08-2016 17:00 LZS Niewodniki 0 : 2 Unia Murów
  28-08-2016 17:00 LZS Gazownik Wawelno 0 : 3 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
  28-08-2016 17:00 UKS Wiking Rodło II Opole 1 : 1 LZS Grom Świerkle
  28-08-2016 17:00 LZS Golczowice 1 : 4 LZS Sławice
  28-08-2016 17:00 GKS Komprachcice 3 : 1 LKS Chmielowice
  28-08-2016 17:00 LZS Błękitni Przecza 2 : 1 SSKF KS Dąbrowa

3 kolejka 03-09-2016 16:30 Unia Murów 0 : 2 GKS Komprachcice
  03-09-2016 16:30 SSKF KS Dąbrowa 9 : 0 LZS Niewodniki
  04-09-2016 16:30 LZS Sławice 4 : 2 UKS Wiking Rodło II Opole
  04-09-2016 16:30 LZS Grom Świerkle 3 : 3 LZS Gazownik Wawelno
  04-09-2016 16:30 LZS Victoria II Chróścice 1 : 1 LZS Błękitni Przecza
  04-09-2016 16:30 LKS Chmielowice 0 : 3 LZS Golczowice

4 kolejka 10-09-2016 16:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 1 : 1 LZS Błękitni Przecza
  11-09-2016 16:00 LZS Golczowice 3 : 4 Unia Murów
  11-09-2016 16:00 SSKF KS Dąbrowa 5 : 2 LZS Victoria II Chróścice
  11-09-2016 16:00 LZS Niewodniki 0 : 6 GKS Komprachcice
  11-09-2016 16:00 LZS Gazownik Wawelno 0 : 4 LZS Sławice
  11-09-2016 16:00 UKS Wiking Rodło II Opole 2 : 0 LKS Chmielowice

5 kolejka 18-09-2016 14:00 LZS Victoria II Chróścice 5 : 0 LZS Niewodniki
  18-09-2016 16:00 Unia Murów 3 : 3 UKS Wiking Rodło II Opole
  18-09-2016 16:00 LKS Chmielowice 2 : 2 LZS Gazownik Wawelno
  18-09-2016 16:00 LZS Grom Świerkle 0 : 6 LZS Błękitni Przecza
  18-09-2016 16:00 GKS Komprachcice 2 : 1 LZS Golczowice
  18-09-2016 16:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 2 : 1 SSKF KS Dąbrowa

6 kolejka 24-09-2016 15:00 SSKF KS Dąbrowa 4 : 1 LZS Grom Świerkle
  25-09-2016 15:00 LZS Victoria II Chróścice 0 : 4 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
  25-09-2016 15:00 UKS Wiking Rodło II Opole 2 : 1 GKS Komprachcice
  25-09-2016 15:00 LZS Niewodniki 1 : 2 LZS Golczowice
  25-09-2016 15:00 LZS Gazownik Wawelno 4 : 1 Unia Murów
  25-09-2016 15:00 LZS Błękitni Przecza 4 : 2 LZS Sławice

7 kolejka 02-10-2016 15:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 5 : 0 LZS Niewodniki
  02-10-2016 15:00 GKS Komprachcice 1 : 5 LZS Gazownik Wawelno
  02-10-2016 15:00 LKS Chmielowice 1 : 2 LZS Błękitni Przecza
  02-10-2016 15:00 LZS Sławice 0 : 0 SSKF KS Dąbrowa
  02-10-2016 15:00 LZS Grom Świerkle 0 : 2 LZS Victoria II Chróścice
  02-10-2016 15:00 LZS Golczowice 0 : 3 UKS Wiking Rodło II Opole

8 kolejka 08-10-2016 15:00 SSKF KS Dąbrowa 6 : 0 LKS Chmielowice
  09-10-2016 15:00 LZS Błękitni Przecza 3 : 0 Unia Murów
  09-10-2016 15:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 7 : 0 LZS Grom Świerkle
  09-10-2016 15:00 LZS Niewodniki 0 : 3 UKS Wiking Rodło II Opole
  09-10-2016 15:00 LZS Victoria II Chróścice 1 : 0 LZS Sławice
  09-10-2016 15:00 LZS Gazownik Wawelno 1 : 0 LZS Golczowice

9 kolejka 15-10-2016 15:00 Unia Murów 1 : 4 SSKF KS Dąbrowa
  16-10-2016 15:00 GKS Komprachcice 2 : 2 LZS Błękitni Przecza
  16-10-2016 15:00 LZS Grom Świerkle 3 : 0 LZS Niewodniki
  16-10-2016 15:00 LKS Chmielowice 2 : 3 LZS Victoria II Chróścice
  16-10-2016 15:00 UKS Wiking Rodło II Opole 1 : 2 LZS Gazownik Wawelno
  16-10-2016 15:00 LZS Sławice 1 : 8 GZ LZS ECOKOM Luboszyce

10 kolejka 22-10-2016 14:00 SSKF KS Dąbrowa 1 : 2 GKS Komprachcice
  23-10-2016 14:00 LZS Niewodniki 2 : 4 LZS Gazownik Wawelno
  23-10-2016 14:00 LZS Victoria II Chróścice 2 : 2 Unia Murów
  23-10-2016 14:00 LZS Grom Świerkle 3 : 3 LZS Sławice
  23-10-2016 14:00 LZS Błękitni Przecza 3 : 0 LZS Golczowice
  23-10-2016 14:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 14 : 0 LKS Chmielowice

11 kolejka 29-10-2016 13:00 Unia Murów 2 : 4 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
  30-10-2016 13:00 UKS Wiking Rodło II Opole 4 : 1 LZS Błękitni Przecza
  30-10-2016 13:00 LKS Chmielowice 2 : 2 LZS Grom Świerkle
  30-10-2016 13:00 LZS Golczowice 0 : 3 SSKF KS Dąbrowa
  30-10-2016 13:00 LZS Sławice 6 : 1 LZS Niewodniki
  30-10-2016 13:00 GKS Komprachcice 1 : 2 LZS Victoria II Chróścice

12 kolejka 05-11-2016 13:00 LZS Błękitni Przecza 0 : 3 LZS Gazownik Wawelno
  06-11-2016 13:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 4 : 1 GKS Komprachcice
  06-11-2016 13:00 LZS Victoria II Chróścice 2 : 2 LZS Golczowice
  06-11-2016 13:00 LZS Sławice 4 : 0 LKS Chmielowice
  06-11-2016 13:00 SSKF KS Dąbrowa 0 : 2 UKS Wiking Rodło II Opole
  06-11-2016 13:00 LZS Grom Świerkle 1 : 1 Unia Murów

13 kolejka 12-11-2016 13:00 Unia Murów 3 : 5 LZS Sławice
  13-11-2016 13:00 LZS Gazownik Wawelno 1 : 0 SSKF KS Dąbrowa
  13-11-2016 13:00 UKS Wiking Rodło II Opole 1 : 1 LZS Victoria II Chróścice
  13-11-2016 13:00 LKS Chmielowice 3 : 2 LZS Niewodniki
  13-11-2016 13:00 LZS Golczowice 3 : 5 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
  13-11-2016 13:00 GKS Komprachcice 5 : 1 LZS Grom Świerkle

Kolejka 14 19-03-2017 15:00 LZS Niewodniki 0 : 1 LZS Błękitni Przecza
  19-03-2017 15:00 Unia Murów 1 : 1 LKS Chmielowice
  19-03-2017 15:00 UKS Wiking Rodło II Opole 0 : 2 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
  19-03-2017 15:00 LZS Golczowice 2 : 0 LZS Grom Świerkle
  19-03-2017 15:00 LZS Gazownik Wawelno 4 : 3 LZS Victoria II Chróścice
  19-03-2017 15:00 GKS Komprachcice 0 : 1 LZS Sławice

Kolejka 15 25-03-2017 15:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Gazownik Wawelno
  25-03-2017 15:00 SSKF KS Dąbrowa 2 : 2 LZS Błękitni Przecza
  26-03-2017 15:00 LZS Grom Świerkle 2 : 6 UKS Wiking Rodło II Opole
  26-03-2017 15:00 Unia Murów 0 : 3 LZS Niewodniki
  26-03-2017 15:00 LKS Chmielowice 0 : 3 GKS Komprachcice
  26-03-2017 15:00 LZS Sławice 1 : 1 LZS Golczowice

Kolejka 16 02-04-2017 16:00 UKS Wiking Rodło II Opole 0 : 5 LZS Sławice
  02-04-2017 16:00 LZS Golczowice 2 : 0 LKS Chmielowice
  02-04-2017 16:00 LZS Gazownik Wawelno 3 : 1 LZS Grom Świerkle
  02-04-2017 16:00 LZS Niewodniki 2 : 2 SSKF KS Dąbrowa
  02-04-2017 16:00 GKS Komprachcice 2 : 0 Unia Murów
  02-04-2017 16:00 LZS Błękitni Przecza 1 : 2 LZS Victoria II Chróścice

Kolejka 17 09-04-2017 16:00 LKS Chmielowice 3 : 4 UKS Wiking Rodło II Opole
  09-04-2017 16:00 LZS Sławice 2 : 0 LZS Gazownik Wawelno
  09-04-2017 16:00 LZS Błękitni Przecza 0 : 2 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
  09-04-2017 16:00 Unia Murów 0 : 4 LZS Golczowice
  09-04-2017 16:00 GKS Komprachcice 4 : 0 LZS Niewodniki
  09-04-2017 16:00 LZS Victoria II Chróścice 0 : 0 SSKF KS Dąbrowa

Kolejka 18 23-04-2017 16:00 SSKF KS Dąbrowa 2 : 3 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
  23-04-2017 16:30 LZS Niewodniki 0 : 3 LZS Victoria II Chróścice
  23-04-2017 16:30 UKS Wiking Rodło II Opole 14 : 2 Unia Murów
  23-04-2017 16:30 LZS Golczowice 1 : 5 GKS Komprachcice
  23-04-2017 16:30 LZS Błękitni Przecza 3 : 2 LZS Grom Świerkle
  23-04-2017 16:30 LZS Gazownik Wawelno 2 : 0 LKS Chmielowice

Kolejka 20 06-05-2017 17:00 SSKF KS Dąbrowa 2 : 3 LZS Sławice
  07-05-2017 17:00 LZS Victoria II Chróścice 4 : 0 LZS Grom Świerkle
  07-05-2017 17:00 UKS Wiking Rodło II Opole 0 : 4 LZS Golczowice
  07-05-2017 17:00 LZS Błękitni Przecza 3 : 0 LKS Chmielowice
  07-05-2017 17:00 LZS Niewodniki 1 : 9 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
  07-05-2017 17:00 LZS Gazownik Wawelno 0 : 1 GKS Komprachcice

Kolejka 21 14-05-2017 17:00 LKS Chmielowice 0 : 5 SSKF KS Dąbrowa
  14-05-2017 17:00 UKS Wiking Rodło II Opole 0 : 3 LZS Niewodniki
  14-05-2017 17:00 LZS Sławice 3 : 1 LZS Victoria II Chróścice
  14-05-2017 17:00 LZS Golczowice 3 : 1 LZS Gazownik Wawelno
  14-05-2017 17:00 Unia Murów 1 : 3 LZS Błękitni Przecza
  14-05-2017 17:00 LZS Grom Świerkle 0 : 10 GZ LZS ECOKOM Luboszyce

Kolejka 22 20-05-2017 17:00 SSKF KS Dąbrowa 13 : 1 Unia Murów
  20-05-2017 17:00 LZS Gazownik Wawelno 2 : 2 UKS Wiking Rodło II Opole
  21-05-2017 17:00 LZS Victoria II Chróścice 3 : 2 LKS Chmielowice
  21-05-2017 17:00 LZS Niewodniki 2 : 1 LZS Grom Świerkle
  21-05-2017 17:00 LZS Błękitni Przecza 1 : 0 GKS Komprachcice
  21-05-2017 17:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 4 : 1 LZS Sławice

Kolejka 23 28-05-2017 17:00 LKS Chmielowice 1 : 5 GZ LZS ECOKOM Luboszyce
  28-05-2017 17:00 LZS Gazownik Wawelno 2 : 1 LZS Niewodniki
  28-05-2017 17:00 LZS Sławice 5 : 0 LZS Grom Świerkle
  28-05-2017 17:00 LZS Golczowice 4 : 4 LZS Błękitni Przecza
  28-05-2017 17:00 GKS Komprachcice 0 : 0 SSKF KS Dąbrowa
  28-05-2017 17:00 Unia Murów 1 : 6 LZS Victoria II Chróścice

Kolejka 24 03-06-2017 17:00 SSKF KS Dąbrowa 2 : 2 LZS Golczowice
  04-06-2017 17:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 12 : 0 Unia Murów
  04-06-2017 17:00 LZS Victoria II Chróścice 3 : 4 GKS Komprachcice
  04-06-2017 17:00 LZS Niewodniki 0 : 5 LZS Sławice
  04-06-2017 17:00 LZS Grom Świerkle 0 : 4 LKS Chmielowice
  04-06-2017 17:00 LZS Błękitni Przecza 3 : 0 UKS Wiking Rodło II Opole

Kolejka 19 11-06-2017 17:00 LZS Sławice 2 : 0 LZS Błękitni Przecza
  11-06-2017 17:00 Unia Murów 1 : 0 LZS Gazownik Wawelno
  11-06-2017 17:00 LZS Grom Świerkle 2 : 4 SSKF KS Dąbrowa
  11-06-2017 17:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice
  11-06-2017 17:00 LZS Golczowice 6 : 1 LZS Niewodniki
  11-06-2017 17:00 GKS Komprachcice - : - UKS Wiking Rodło II Opole

Kolejka 25 18-06-2017 17:00 LZS Gazownik Wawelno - : - LZS Błękitni Przecza
  18-06-2017 17:00 Unia Murów - : - LZS Grom Świerkle
  18-06-2017 17:00 UKS Wiking Rodło II Opole - : - LZS Victoria II Chróścice
  18-06-2017 17:00 LKS Chmielowice - : - LZS Sławice
  18-06-2017 17:00 LZS Golczowice - : - LZS Victoria II Chróścice
  18-06-2017 17:00 GKS Komprachcice - : - GZ LZS ECOKOM Luboszyce

Kolejka 26 25-06-2017 17:00 LZS Grom Świerkle - : - GKS Komprachcice
  25-06-2017 17:00 GZ LZS ECOKOM Luboszyce - : - LZS Golczowice
  25-06-2017 17:00 LZS Niewodniki - : - LKS Chmielowice
  25-06-2017 17:00 LZS Victoria II Chróścice - : - UKS Wiking Rodło II Opole
  25-06-2017 17:00 LZS Sławice - : - Unia Murów
  25-06-2017 17:00 SSKF KS Dąbrowa - : - LZS Gazownik Wawelno
[powrót]

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet