Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Liga okręgowa
B klasa

Ostatnie mecze LZS Victorii Chróścice:

Liga Okręgowa

10-06-2017 16:00
Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

B klasa - Grupa V

11-06-2017 17:00
GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica

15Aktualny szkoleniowiec z Namysłowa współpracował z byłym Startu i obecnym Victorii przez kilka sezonów i z pewnością wiele się od niego się nauczył. W sobotę uczeń przerósł mistrza.

 

- To chyba nie tak do końca, ale rzeczywiście to Damian wyszedł z tego pojedynku zwycięsko – powiedział Bogdan Kowalczyk. - Sam mecz był wyrównany, my może mieliśmy więcej z gry, ale to goście oddali więcej strzałów i mieli lepsze okazje.

 

Victoria po raz kolejny do spotkania przystąpiła z kłopotami, a tym razem z wąskiej kadry ubyli stoper Szwed i ofensywny pomocnik Dora, a chory był D. Kołodziej i zaczął na ławce. W efekcie nominalny napastnik Rogowski zagrał na stoperze, a w ataku zrobiła się dziura. Widoczny był jedynie Tuński. Robił sporo zamieszania na skrzydle, ale nie przełożyło się to na klarowne sytuacje. O ile gospodarze swojej szansy upatrywali w stałych fragmentach, o tyle zwłaszcza przed przerwą goście w uderzeniach z dystansu.

 

Najlepszą okazję dla Startu miał jednak Samborski. Po tym jak bramkarz wybijając piłkę nabił napastnika gości, ten nie zdecydował się uderzać z pierwszej piłki, ale przyjął ją i kiedy wreszcie strzelił został zablokowany przez obrońcę.

 

W drugiej części o powodzeniu wśród miejscowych mógł głównie myśleć Węgrzyn, który strzelał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale trafił w nogi Stasiowskiego. Jedyny gol padł w 52. minucie. Piłkę mieli piłkarze Victorii, ale źle ją rozgrywali i w efekcie stratę zanotował Zięba. Futbolówkę przejął P. Pabiniaka i strzałem z lewej nogi z 16 metrów raz jedyny pokonał Walkowicza

 

W ostatnim kwadransie Kowalczyk postawił wszystko na jedną kartę i przesunął do ataku Rogowskiego, ale to nie przyniosło efektu.

 

Victoria Chróścice - Start Namysłów 0-1 (0-0)
0-1 P. Pabiniak - 52.

 

Victoria: Walkowicz - Węgrzyn, Jacek, Rogowski, Damian Polok - Filla, Dastin Polok (65. D. Kołodziej) - Tuński, Zięba, Borosz (70. Staszewski) - Twardowski (82. Marek). Trener Bogdan Kowalczyk.

 

Start: Stasiowski - Ł. Pabiniak, Zalwert, Żołnowski, Tistek - Sarnowski (76. Smolarczyk), Biliński - Kamil Błach (80. Drapiewski), P. Pabiniak, Krystian Błach (55. Kostrzewa) - Samborski (90. Ptak). Trener Damian Zalwert.

 

Info: NTO

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet