Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica
W sobotnie słoneczne popołudnie pierwsza drużyna Victorii podejmowała na wyjeździe Start Siołkowice Stare. Jak na lokalny mecz derbowy przystało, mecz obfitował w emocje. Tych negatywnych po pierwszych 45 minutach spotkania nie brakowało kibicom Victorii, gdyż po słabszej I połowie nasza drużyna schodziła do szatni przegrywając 1:0. Bramkę dla Startu zdobył z rzutu wolnego Krzysztof  Morka. Na szczęście w II połowie Victoria zdecydowanie odpowiedziała i po bramkach Michała Czoka, a następnie Dastina Poloka wyszła na prowadzenie 1:2. Korzystnego wyniku nasz zespół nie pozwolił sobie odebrać, dzięki czemu przyniósł radość zgromadzonym w Siołkowicach kibicom Victorii! Nasza drużyna zdobyła komplet punktów na trudnym terenie rywala i pnie się do góry w ligowej tabeli... :)

W sobotnim meczu barw Victorii bronili: Patryk Walkowicz, Andrzej Borosz, Bartłomiej Jacek, Sebastian Duda, Damian Polok, Michał Budnik (Fabian Szramowski), Mateusz Starosta (Pavlo Koval), Paweł Perz (Taras Hladysh), Bartłomiej Zięba, Dastin Polok (Dawid Kołodziej) i Michał  Czok.

Fotorelacja ze spotkania dostępna na naszej stronie na facebooku. Zapraszamy!

W niedzielne popołudnie drużyna rezerw w wyjazdowym meczu mierzyła się z Błękitnymi Przecza. Po 30 minutach gry gospodarze objęli prowadzenie. Chwilę później rzut wolny wykonywał Roman Kalka, bramkarz wypuścił piłkę z rąk, a ta wpadła do bramki rywala. Na początku drugiej części spotkania po błędzie defensywy drużyny z Przeczy bramkę na 2-1 zdobył Amadeusz Marek. Prowadzenie udało się utrzymać do końcowego gwizdka sędziego i 3 punkty wywalczone na boisku wicelidera dopisujemy do ligowej tabeli. Victoria II ma ich na swoim koncie 23 i aktualnie zajmuje 7 pozycję w swojej grupie klasy B.

Nasz zespół wystąpił w składzie: Krzysztof Turek, Tomasz Borosz, Bartosz Krzywda, Kamil Turek, Rafał Cossbau, Taras Hladysh (Martin Dambowy), Roman Kalka, Roman Kupczyk, Dawid Kamalski (Krzysztof Zakrzewski), Amadeusz Marek (Denis Koschny), Dawid Kołodziej.

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet