Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Liga okręgowa
B klasa

Ostatnie mecze LZS Victorii Chróścice:

Liga Okręgowa

10-06-2017 16:00
Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

B klasa - Grupa V

11-06-2017 17:00
GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica
Zwycięstwem naszej drużyny zakończyło się sobotnie spotkanie w Klasie Okręgowej. Na własnym boisku Victoria I pokonała Śląsk Łubniany 2:0 (1:0)! Bramki w spotkaniu zdobyli Michał Czok i Dastin Polok.
Barw Victorii w tym meczu bronili: Patryk Walkowicz, Bartłomiej Jacek, Sebastian Duda, Damian Polok, Bartłomiej Zięba, Dastin Polok, Michał Budnik, Paweł Perz, Michał Czok, Fabian Szramowski, Pavlo Koval, Dawid Kołodziej, Mateusz Starosta, Taras Hladysh i Paweł Chrobot.
Fotorelacja z meczu jest dostępna na naszym koncie na facebooku. Serdecznie zapraszamy!

 

Z kolei juniorzy Victorii niestety przegrali na wyjeździe z Sokołem Bierdzany 3:2 (1:2). Tym bardziej szkoda, że nie udało się zdobyć punktów, gdyż jeszcze kilkanaście minut przed końcem spotkania nasza drużyna prowadziła 1:2 po dwóch bramkach zdobytych przez Dominika Młynka. Niestety jednak nie udało się dowieźć korzystnego wyniku do końca spotkania i w konsekwencji nasi juniorzy wrócili z Bierdzan bez zdobytych punktów.
Juniorzy wystąpili w składzie: Macioszek, Kwosek, Krank, Geiger, Cierpisz, Mateja, Kołodziej, Młynek, Zmarzlik, Wilczek, Bekus, Wocka, Kulas i Araszewski.

 

Victoria II Chróścice w ten weekend pauzowała.

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet