Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Liga okręgowa
B klasa

Ostatnie mecze LZS Victorii Chróścice:

Liga Okręgowa

10-06-2017 16:00
Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

B klasa - Grupa V

11-06-2017 17:00
GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica
Nowa runda zawsze niesie ze sobą zmiany w kadrze zespołu. Tak było również tym razem w przypadku zespołu Victorii. Kilku zawodników opuściło nasz klub. Należą do nich: Tomasz Duran (Rudatom Kępa), Marcin Gackowski (Orzeł Źlinice), Marcin Bieniek (LZS Popielów), Jan Zalejski i Krzysztof Flak (nie wznowili treningów). Wszystkim razem i każdemu z osobna dziękujemy za reprezentowania klubu Victorii i życzymy powodzenia w dalszej karierze piłkarskiej!
Z kolei zespół Victorii zasilili: bramkarz Przemysław Wnuk (ostatnio LZS Kup), obrońca Oleg Popil (zawodnik z Ukrainy), pomocnicy Paweł Chrobot (Ecokom Luboszyce), Michał Czok (Olimpia Lewin Brzeski), Roman Kalka (zawodnik z Ukrainy), Fabian Szramowski (GKS Starościn) oraz napastnicy Taras Gladusz i Pawlo Kowal (zawodnicy z Ukrainy). Serdecznie witamy ich w Chróścicach i życzymy im powodzenia i samych zwycięstw z drużyną Victorii! 

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet