Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Liga okręgowa
B klasa

Ostatnie mecze LZS Victorii Chróścice:

Liga Okręgowa

10-06-2017 16:00
Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

B klasa - Grupa V

11-06-2017 17:00
GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica

Remis i dwie porażki... Tak dla Victorii zakończył się pierwszy ligowy weekend. W sobotę Victoria I zremisowała z Żubrami Smarchowice Śląskie 3:3 (2:2). Na listę strzelców wpisał się Damian Polok x2 i Sebastian Duda. Trudny teren, niesprzyjające warunki, własne błędy, to wszystko złożyło się na ostateczny rezultat meczu. Jednak mimo wszystko należy docenić, że zawodnicy Victorii dodali jedno cenne oczko do swojego dorobku punktowego.
W barwach Victorii w tym meczu wystąpili: Patryk Walkowicz, Andrzej Borosz, Bartłomiej Jacek, Sebastian Duda, Damian Polok, Michał Budnik, Bartłomiej Zięba, Dastin Polok, Łukasz Szywalski, Paweł Perz, Michał Czok, Fabian Szramowski, Paweł Chrobot oraz Dawid Kołodziej.


W niedzielne przedpołudnie juniorzy Victorii podejmowali na własnym boisku drużynę z Olesna. Goście już w 15 minucie spotkania wyszli na prowadzenie, a naszym zawodnikom mimo starań i walki do końca nie udało się zmienić ostatecznego rezultatu.
Barw Victorii bronili: Macioszek, Wocka, Krank, Kwosek, Kulas, Geiger, Mateja, Kołodziej, Młynek, Wilczek, Araszewski, Zmarzlik oraz Bekus
.


Na zakończenie pierwszej wiosennej kolejki mecz w Wawelnie grała drużyna rezerw. Na przerwę po bramkach Cossbaua, Krzywdy i Kołodzieja nasz zespół schodził prowadząc 3-1. W drugiej części spotkania naszym zawodnikom zabrakło nieco sił, a drużyna Gazownika zdołała strzelić 3 gole i tym samym wygrała spotkanie 4-3.

Victoria II wystąpiła w składzie: Turek Krzysztof, Mehl Łukasz (Koschny Denis), Krzywda Bartosz, Henek Krzysztof, Borosz Tomasz, Starosta Mateusz, Kupczyk Roman (Dambowy Martin), Zakrzewski Krzysztof, Cossbau Rafał, Kołodziej Dawid, Kamalski Dawid (Kulig Rafał)


Już za tydzień kolejne mecze Victorii i kolejna szansa na zdobycie punktów!

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet