Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica

Dużo emocji było w środowym pojedynku z Pogonią Prudnik. Wynik spotkania otworzył Dawid Kołodziej trafiając do bramki gości już w 20 minucie. Mimo kilku dogodnych sytuacji głównie dla Victorii, kilkanaście minut gry nie przynosło zmiany wyniku, dopiero trafienie z rzutu karnego w 34 minucie zmieniło ten stan - pewnym egzekutorem okazał się Kudryk.

Od tego momentu Victoria atakowała, a bramkarz Pogoni wszystko praktycznie wyłapywał. Taki obraz gry najpierw zachował się do przerwy, następnie do 90 minuty oraz w dogrywce. W samej dogrywce wyborną sytuację miał Marcin Rogowski. Typowa kontra mogła zmienić losy meczu, jednak wynik nie uległ zmianie i czekały nas rzuty karne.

Te od strzału obok bramki rozpoczął Damian Polok. Po pięciu seriach był jednak remis 3-3. Dopiero 9 seria przyniosła rozstrzygnięcie - dobrze spisujący się tego dnia bramkarz gości podszedł do karnego i przestrzelił, swojej szansy nie zmarnował za to Tomasz Florczak i to Victoria mogła się cieszyć z awansu do ćwierćfinału.

Victoria Chróścice - Pogoń Prudnik 1-1 (1-1, 1-1) k. 7-6

Victoria: Khodanovych, Niemczyk (110 min. Florczak), Polok Damian, Szwed, Duda, Filla, Ramus (46 min. Perz), Polok Dastin (46 min. Szywalski), Tuński, Rogowski, Kołodziej (113 min. Jacek)

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet