Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica
Victoria II Chróścice pokonała dzisiaj LZS Skarbiszów 9-2. Zespół gości przyjechał do Chróścic w 10 osobowym składzie i to już zapowiadało nierówną walkę. Po 14 minutach gospodarze prowadzili 2-0 po strzałach Krzysztofa Zakrzewskiego - koledzy z ekipy gratulują strzelenia pierwszej bramki w barwach klubu z Chróścic :) oraz Andrzeja Borosza.

Kilka minut później niewiele brakowało a całe widowisko by się zakończyło - w 22 minucie zawodnik gości najpierw faulował Kamila Turka za co otrzymał żółtą kartkę, by minutę później kopnąć drugiego z naszych obrońców Tomka Borosza - jego przygoda w tym momencie dobiegła końca, gdyż sędzia pokazał drugi żółty kartonik. Gości w tym momencie zostało na boisku 9, a że jeszcze jeden pokazał jak daleko kopie się piłkę po gwizdku to otrzymał żółtą kartkę. Kartonik na tyle zadziałał, na wyobraźnię ów gracza, że postanowił odpocząć poza linią boczną boiska - niestety przerwy nie zgłosił sędziemu i już pozostał poza boiskiem do końca spotkania - ponowne wejście spowodowałoby pokazanie kolejnej żółtej kartki i w konsekwencji czerwonej. Tak więc od 23 minuty Skarbiszów grał w 8 - do przerwy jeszcze dwa trafienia dla Victorii zaliczyli Mateja i Patryk Kołodziej - ten drugi przy swojej bramce zaliczył nielada sztuczkę próbując główkować odbił piłkę...barkiem a ta wpadła do siatki.

Drugą połowe zaczęliśmy od przypadkowego strzału i bramki dla gości - jednak dalsze minuty pokazały, że wynik meczu może być tylko jeden - a tylko brak skuteczności w ataku spowodował , że mecz nie zakończył się wygraną z dwucyfrową liczbą z przodu.

Victoria II: Walkowicz, Borosz Tomasz, Turek Kamil, Roger, Starosta, Mehl (46 min. Koschny), Kołodziej Patryk (46 min. Kokott), Borosz Andrzej, Zakrzewski (55 min. Wiliński), Tuński, Mateja

Bramki: Borosz x 3, Mateja, Kołodziej, Zakrzewski, Kokott, Koschny, Wili

Victoria II Chróścice - LZS Skarbiszów 9-2

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet