Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x
Liga okręgowa
B klasa

Ostatnie mecze LZS Victorii Chróścice:

Liga Okręgowa

10-06-2017 16:00
Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

B klasa - Grupa V

11-06-2017 17:00
GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica
Od spotkania z Rodłem Opole w kategorii młodzików zacznie piłkarski weekend Victoria Chróścice. Początek już dzisiaj o godzinie 16.30 - będzie to pojedynek rozgrany awansem. Zawodnicy Tomka Borosza będa też najbardziej zapracowanym zespołem przez najbliższe dni - gdyż już w poniedziałek kolejne zmagania ligowe - tym razem udzadzą się do Łubnian na pojedynek z tamtejszym Śląskiem. Młodzicy tymi grami zakończą rundę jesienną.


Na swój ostatni wyjazd w rundzie jesiennej w sobotę jadą trampkarze, przeciwnikiem będzie LZS Radawie - początek o godzinie 11.00.


Po ostatniej ligowej porażce w Mechnicach seniorzy zagrają u siebie, a ich przeciwnikiem będą Proślice - początek zmagań o godzinie 14.30. Trener Mielnik na pewno nie będzie mógł skorzystać w tym meczu z kontuzjowanego Michała Czoka, do gry powraca natomiast najlepszy strzelec drużyny Dominik Dora, dużym wzmocnieniem powinien być także powrót do zespołu Bartłomieja Zięby.


W niedzielę na boisko wyjdą juniorzy, którzy na mecz z Piastem Gorzów Śląski wybierają się już o godzinie 7.45 rano - początek meczu o 10.


W związku ze zmianą godziny jaka czeka nas w weekend spotkanie w B klasie także rozpocznie się o nietypowej porze bo już o 13.30. A kibiców z Chróścic zapraszamy na ten pojedynek - gdyż przeciwnikiem będzie Grom Świerkle - mecz rozegrany zostanie w Świerklach.

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet