Silesius Kotórz Mały 1 : 2 Victoria Chróścice

GZ LZS ECOKOM Luboszyce 3 : 0 LZS Victoria II Chróścice

1 Liga Juniorów

15-11-2015 10:00
LZS Victoria Chróścice - Jun. 4 : 2 LZS Bogacica

Victoria II podejmowała dzisiaj KS Dąbrowe. Kibice, którzy przyszli na spotkanie na pewno nie mogą czuć się zawiedzeni. Po spotkaniu, w którym obejrzeli 5 bramek emocji nie brakowało. W pierwszej połowie dwukrotnie na prowadzenie wychodzili goście, ale zawodnicy Victorii dwukrotnie doprowadzali do wyrównania. W 26 i 45 minucie bramki wyrównujące zdobywał Wili - ten sam zawodnik tuż po przerwie mógł skompletować hat-trick - jednak wykonanie rzutu karnego pozostawiło wiele do życzenia - piłka trafiła w poprzeczkę i wróciła w pole gry.

W 71 minucie nastąpiła kluczowa zamiana w zespole gospodarzy. Na boisku pojawił się Denis Koschny i już w pierwszym kontakcie z piłką zdobyła gola.
Sam zawodnik po meczu przyznał, że w sytuacji w której się znalazł najpierw chciał przyjąć, jednak "murawa" mu nie sprzyjała i uderzył tak piłkę, że ta wpadła obok interweniującego bramkarza gości.

Do końca meczu wynik już się nie zmienił, a w bramce Victorii pewnie bronił Damian Turek - który wreszcie znalazł swoją pozycję na boisku.

Ważnym podkreślenia był także fakt, że mimo odpustu w Chróścicach znalazło się 13 osób, które po południowym obiedzie chciały trochę się poruszać - wszystkim przybyłym na to spotkanie wiekie dzięki.

Victoria II Chróścice - KS Dąbrowa 3-2 - bramki dla Chróścic - Wili x 2, Koschny

Victoria: Turek Damian, Borosz, Roger, Turek Kamil, Henek, Walter (65 min. Sochor), Mehl, Zakrzewski, Walkowicz, Węgrzyn, Wiliński (70 min. Koschny)

Wszystkie prawa zastrzeżone - 2015                                                                                                          Projekt i wykonanie: Wilinet